خانه / ویژه کنکور / اعلام معرفی شدگان رشته های خاص کنکور ارشد پزشکی از فردا

اعلام معرفی شدگان رشته های خاص کنکور ارشد پزشکی از فردا

اسامی واجدین شرایط مرحله دوم برای دانشگاه های شاهد، علوم پزشکی ارتش و علوم پزشکی بقیه الله (عج) در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ گروه پزشکی ۲۱ شهریور اعلام می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اسامی واجدین شرایط مرحله دوم برای دانشگاه شاهد و دانشگاه های علوم پزشکی ارتش و بقیه الله (عج) برای رشته های مورد پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ از ساعت ۱۸ چهارشنبه ۲۱ شهریور ماه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام می شود.

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ که متقاضی ادامه تحصیل در رشته های مورد پذیرش دانشگاه شاهد و دانشگاه های علوم پزشکی ارتش و بقیه الله (عج) بوده و در زمان مقرر نسبت به انتخاب آن دانشگاه ها اقدام کرده اند می توانند با وارد کردن کد رهگیری می توانند نتیجه خود را مشاهده کنند.

اسامی اعلام شده چند برابر ظرفیت بوده و صرفاً بر اساس اولویت نمره و انتخاب محل داوطلب است و هیچگونه حقی را اعم از قبولی یا مجاز بودن و … برای داوطلب ایجاد نمی کند.

زمان مصاحبه برای دانشگاه علوم پزشکی ارتش فقط برای داوطلبان رشته روانشناسی بالینی ساعت ۹ صبح روز جمعه ۲۳ شهریور ۹۷ در دانشکده پزشکی طبقه اول است.

زمان مصاحبه برای دانشگاه شاهد در رشته های مورد پذیرش، روز جمعه ۲۳ شهریور ۹۷ است.

برای دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) به دلیل اینکه پذیرش صرفاً از میان نیروهای مسلح صورت می گیرد، لذا نیازی به مراجعه حضوری جهت مصاحبه نیست. اطلاع رسانی زمان و مکان و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام داوطلبان پذیرفته شده نهایی این دانشگاه از طریق ارسال پیامک و تماس تلفنی با شماره تلفن همراه ثبت شده در فرم ثبت نام آزمون، توسط آن دانشگاه صورت خواهد پذیرفت.

داوطلبان جهت اطلاع از مدارک مورد نیاز، زمان دقیق و مکان برگزاری مصاحبه به آدرس سامانه اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی ارتش www.ajaums.ac.ir ، دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) www.bmsu.ac.ir  و دانشگاه شاهد www.shahed.ac.ir مراجعه کنند.


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

سرای دانش فدک | The Lost Magic formula of Learn Essays Cyberspace

One more disadvantage of pure ingredients stands out as the reduced group of pure products …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *