خانه / ویژه کنکور / انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد تمدید شد

انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد تمدید شد

با توجه به اضافه شدن رشته‌های جدید در سامانه انتخاب رشته آزمون سراسری، مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت ۲۴ سه شنبه ۱۳ شهریور تمدید شد.

به گزارش ایسنا، داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه www.azmoon.org ، نسبت به انتخاب ۱۰۰ رشته‌محل یا ویرایش رشته‌محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند. انتخاب داوطلبان در این دوره بر مبنای نمره کل کنکور سراسری سال ۹۷ است.

داوطلبان می‌توانند بعد از اطمینان یافتن از وجود رشته‌محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته ، برای پرداخت هزینه دوره مربوطه اقدام کنند. داوطلبان می‌توانند با کد ملی به‌عنوان نام کاربری و کد شناسه انتخاب رشته (کد هفت‌رقمی) که در انتهای کارنامه سازمان سنجش درج شده است به‌ عنوان رمز عبور، وارد سامانه شوند.

داوطلبانی که رشته‌محل موردنظر خود را در دفترچه رشته‌های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی پیدا نمی‌کنند، توجه داشته باشند پذیرش بخش اعظم رشته‌محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی است که درصورت تمایل با مراجعه به سامانه این مرکز نسبت به ثبت‌ نام اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، پیش از این آخرین مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد تا ساعت ۲۴ جمعه ۹ شهریور اعلام شده بود.


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

سرای دانش فدک | The Lost Magic formula of Learn Essays Cyberspace

One more disadvantage of pure ingredients stands out as the reduced group of pure products …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *