خانه / ویژه کنکور / برنامه درسی دوره دکتری ریاضی کاربردی بازنگری شد

برنامه درسی دوره دکتری ریاضی کاربردی بازنگری شد

در نشست شورای دانشگاه تربیت مدرس، برنامه درسی بازنگری شده دوره دکتری ریاضی کاربردی به تصویب رسید.

به گزارش ایسنا، در این نشست دکتر محمدرضا کلباسی معاون آموزشی دانشگاه تربیت مدرس، موضوع برنامه درسی بازنگری شده دوره دکتری ریاضی کاربردی را مطرح کرد و اظهار داشت: رشته ریاضی از جمله رشته‌هایی است که از زمان تصویب برنامه درسی آن حدود ۱۵ سال می گذرد و بر اساس مصوبات وزرات علوم رشته هایی که بیش از ۱۰ سال از زمان تصویب برنامه درسی آنها گذشته باشد باید بازنگری شوند. در بازنگری صورت گرفته، رشته ریاضی با ۴ گرایش مجزا تعریف و سرفصل های هر یک تعیین شد.

در ادامه دکتر مینایی مدیر دفتر ارزیابی، گسترش و بازنگری دانشگاه تربیت مدرس در خصوص دلایل توجیهی بازنگری برنامه درسی، برنامه درسی مصوب رشته، برنامه درسی بازنگری شده رشته، کمیته بازنگری برنامه درسی، سابقه ارائه رشته در دانشگاه تربیت مدرس، رشته های دایر در گروه، طرح موضوع در کمیسیون برنامه ریزی جامع آموزشی و شورای آموزشی دانشگاه مطالبی را عنوان کرد.

دکتر حسینی مدیر گروه ریاضی نیز در ادامه تصریح کرد: برنامه درسی بازنگری شده رشته در ۴ گرایش آنالیز عددی و کاربردها، بهینه سازی و کاربردها، ریاضیات زیستی و علوم داده است. تعداد واحدهای درسی ارائه شده در دوره شامل ۱۲ واحد درس الزامی، ۴ واحد درس اختیاری و ۲۰ واحد رساله می باشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، در ادامه پس از بررسی موضوع از سوی اعضای شورا، برنامه درسی بازنگری شده دوره دکتری ریاضی کاربردی به تصویب رسید.


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

سرای دانش فدک | The Lost Magic formula of Learn Essays Cyberspace

One more disadvantage of pure ingredients stands out as the reduced group of pure products …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *