خانه / ویژه کنکور / داستان دنباله‌دار ساختمان جنجالی سوهانک دانشگاه آزاد تهران

داستان دنباله‌دار ساختمان جنجالی سوهانک دانشگاه آزاد تهران

مدیر کل حراست دانشگاه آزاد گفت: اتفاقات و حواشی بوجود آمده در دانشگاه سوهانک را باید از نیروی انتظامی پیگیری کرد.

شمس مدیر کل حراست دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره حاشیه‌های پیش آمده در محل دانشگاه تهران مرکز در سوهانک گفت: اتفاقاتی بیرون از محوطه دانشگاه پیش آمد که سبب بروز حاشیه‌هایی شده است.

مدیرکل حراست دانشگاه تهران مرکز با بیان اینکه گشت نیروی انتظامی وارد عمل شده است، اظهار کرد: چند تن از دانشجویان با گشت نیروی انتظامی دچار مشکل شده‌اند که در این میان حراست دانشگاه هم برای خاتمه دادن به مشکل وارد عمل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مشکل به وجود آمده به داخل دانشگاه راه پیدا نکرد، گفت: بیرون محوطه دانشگاه سوهانک محوطه بازی است که دانشجویان در آن محوطه ماشین‌های خود را پارک می‌کنند و اتفاقات بوجود آمده درمحوطه بیرونی دانشگاه رخ داده است.

شمس با بیان اینکه مشکل بوجود آمده را باید از سوی ناجا بررسی و پیگیری کرد، گفت: این موضوع به دانشگاه ارتباطی ندارد ولی به دلیل آن که درگیری بوجود آمده با دانشجویان بوده است، حراست دانشگاه وارد عمل می‌شود تا مشکل بوجود آمده خاتمه یابد.

مدیر کل حراست دانشگاه تهران مرکز ادامه داد: اهالی اطراف دانشگاه سوهانک شکایت خود را درباره تردد دانشجویان و مشکلات آن‌ها به پلیس رسانده‌اند و به دلیل همین اعتراض، گشت پلیس وارد عمل شده است و البته به تعدادی از دانشجویان که دارای پوشش نامناسبی هم بوده‌اند، تذکر داده است.

وی با بیان اینکه پلیس تلفن همراه یکی از دانشجویان گرفته بوده است، گفت: به دلیل ممانعت دانشجو از دادن تلفن همراه خود و تلاش برای گرفتن آن، باعث اتفاقاتی شد که در فضای مجازی منتشر شده است.

شمس درباره مرجع اصلی برای پیگیری و ارائه گزارش درباره این مشکل اظهار کرد: پلیس نیروی انتظامی یا ناجا باید درباره این موضوع اظهار نظر کند، زیرا این اتفاق به دانشگاه آزاد ربطی ندارد و خارج از فضای آن رخ داده است.


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

سرای دانش فدک | The Lost Magic formula of Learn Essays Cyberspace

One more disadvantage of pure ingredients stands out as the reduced group of pure products …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *