خانه / ویژه کنکور / دانشجویان ملزم به گذراندن ۲۰ واحد مهارتی متناسب با رشته خود شدند

دانشجویان ملزم به گذراندن ۲۰ واحد مهارتی متناسب با رشته خود شدند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه خوارزمی، نهمین دوره دانش افزایی و معرفت افزایی اعضای هیأت علمی دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای مراسم عزیزالله حبیبی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری امام حسین (ع) گفت: رویکرد فعلی نظام آموزش عالی ما در جهت ساماندهی مراکز آموزش عالی و ارتقای سطح آموزش در کشور و حرکت به سمت نسل ۳ و ۴ دانشگاه‌ها است.

وی افزود:  در این راستا ما  نیز به عنوان جزئی از آموزش عالی کشور می بایست این پتانسیل را داشته باشیم و الزامات آن را آنالیز کنیم و در سطوح مدیریت های پایه، میانی، دانشکده ها و گروه های آموزشی به کار بگیریم.

سرپرست دانشگاه خوارزمی ادامه داد: دانشگاه در مراحل اولیه آموزش محور بوده و بعد پژوهش در ذیل آموزش شکل گرفت و بعد از آن انتظار می رود در فناوری و تولید محصول قدم بردارد و در هر یک از این مراحل و در این دوران گذر محور و ثقل برنامه ها اعضای هیات علمی هستند.

وی خاطرنشان کرد: اشتغال پذیرتر کردن دانش آموختگان و افزایش مهارت عمومی و اختصاصی دانشجویان وظیفه دانشگاه است و در همین راستا طرحی تصویب شده است که دانشجویان در طول دوران تحصیل می بایست ۱۸-۲۰ واحد اختصاصی متناسب با رشته خود بگذرانند.


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

سرای دانش فدک | The Lost Magic formula of Learn Essays Cyberspace

One more disadvantage of pure ingredients stands out as the reduced group of pure products …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *