خانه / ویژه کنکور / زمان اعلام نتایج دکتری ۹۷ دانشگاه آزاد

زمان اعلام نتایج دکتری ۹۷ دانشگاه آزاد

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۷ این دانشگاه خبر داد.

 امیررضا شاهانی رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار   حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛  اظهار کرد: با عنایت به درخواست های مکرر متقاضیان  شرکت کننده در آزمون سراسری مهلت انتخاب رشته تا ساعت ۲۴ جمعه ۹ شهریور تمدید شد.

وی گفت: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، ۱۰۰ کدرشته‌محل را انتخاب کنند، انتخاب داوطلبان در این دوره بر مبنای نمره کل کنکور سراسری سال ۹۷ است.

 شاهانی مطرح کرد؛ داوطلبان ابتدا از وجود رشته‌/ محل موردعلاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس اقدام به پرداخت هزینه دوره مربوطه کنند، این افراد می‌توانند با کد ملی به‌عنوان نام کاربری و کد شناسه انتخاب رشته (کد هفت‌رقمی) که در انتهای کارنامه سازمان سنجش درج شده است به‌ عنوان رمز عبور، وارد سامانه شوند.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تصریح کرد: داوطلبانی که رشته‌/ محل موردنظر خود را در دفترچه رشته‌های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی پیدا نمی‌کنند، توجه داشته باشند پذیرش بخش اعظم رشته‌محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی است که درصورت تمایل با مراجعه به سامانه این مرکز نسبت به ثبت‌ نام اقدام کنند.

شاهانی در ادامه با اشاره به زمان اعلام نتایج دکتری ۹۷ دانشگاه آزاد گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده نتایج تا پایان هفته جاری یا شنبه دهم شهریور ماه بر روی سایت مربوطه قرار می گیرد.


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

سرای دانش فدک | The Lost Magic formula of Learn Essays Cyberspace

One more disadvantage of pure ingredients stands out as the reduced group of pure products …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *