خانه / ویژه کنکور / مهلت ثبت نام در دوره های کاردانی نظام جدید فنی حرفه ای تمدید شد

مهلت ثبت نام در دوره های کاردانی نظام جدید فنی حرفه ای تمدید شد

فرصت ثبت نام جدید و ویرایش اطلاعات در دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال ۱۳۹۷ فراهم شد.

به گزارش خبرنگار مهر، اصلاحیه دفترچه راهنمای ثبت‌نام برای داوطلبان متقاضی شرکت در پذیرش دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال ۱۳۹۷ منتشر شد.

داوطلبانی که در موعد مقرر موفق به ثبت‌نام نشده‌اند نیز می توانند در فرصت اعلام شده در این دوره ها ثبت‌نام کنند.

داوطلبان متقاضی شرکت در پذیرش دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال ۱۳۹۷ که در زمان مقرر (۶ تا ۲۰ خرداد ۹۷) در این دوره ها ثبت‌نام کرده اند می توانند اطلاعات ثبت‌نامی خود را از روز دوشنبه ۸ مرداد تا روز جمعه ۱۲ مرداد در سایت سازمان سنجش مشاهده کنند.

متقاضیان می توانند در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اصلاحیه آن نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام و در صورت تمایل، ویرایش اطلاعات اقدام کنند.

به منظور مساعدت با داوطلبانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در این دوره ها نشده‌اند، این داوطلبان در صورتی که دارای شرایط عمومی و اختصاصی هستند می توانند از روز دوشنبه ۸ مرداد تا روز جمعه ۱۲ مرداد با مراجعه به سایت سازمان سنجش در این دوره ها ثبت‌نام و انتخاب رشته کنند.

علاقه مندان به تحصیل در دوره‌های کاردانی نظام جدید می توانند ضمن مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی و سایر مقررات در صورت واجد شرایط بودن، به عنوان داوطلب این دوره منحصراً در یک رشته امتحانی و متناسب با رشته تحصیلی و کدرایانه ای چهار رقمی دیپلم خود  متقاضی ادامه تحصیل شوند.

داوطلبان باید با سایت سازمان سنجش و دریافت و مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اصلاحیه آن و آماده کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، هزینه ثبت نام را پرداخت کنند.

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به سایت سازمان سنجش، مبلغ ۲۲۰ هزار ریال (۲۰ هزار تومان) به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در پذیرش این دوره ها را پرداخت و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

چنانچه داوطلبی علاقه مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیرانتفاعی است، لازم است که علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ ۵۵ هزار ریال (۵ هزار و ۵۰۰ تومان) دیگر نیز برای دوره های مذکور اقدام کند.

با توجه به اینکه مقرر شده است که در مراحل مختلف فرآیند این پذیرش، خدماتی از طریق پیام کوتاه به داوطلبان ارائه شود، داوطلبانی که تمایل به استفاده از خدمات پیام کوتاه دارند، با انتخاب گزینه مربوط و پرداخت مبلغ ۵ هزار ریال (۵۰۰ تومان) به عنوان هزینه استفاده از خدمات پیام کوتاه، می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارک داوطلب در صورت پذیرفته شدن در پذیرش دوره مذکور، قبولی وی باطل شده و از ادامه تحصیل داوطلب جلوگیری خواهد شد.

آن دسته از داوطلبانی که در زمان ثبت‌نام (۶ تا ۲۰ خرداد ۹۷)، دانش آموز سال آخر بوده و موفق به دریافت مدرک دیپلم نشده‌ بودند، باید در این مرحله با مراجعه به قسمت ویرایش اطلاعات در سایت این سازمان نسبت به درج و یا ویرایش معدل دیپلم اقدام کنند. عواقب ناشی از عدم درج معدل به عهده شخص داوطلب خواهد بود.

پذیرش برای کلیه رشته‌های دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی سال ۱۳۹۷ (۴۲ رشته امتحانی) صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) انجام می شود.

اصلاحات دفترچه‌ راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش در دوره‌های کاردانی نظام جدید سال ۱۳۹۷ (دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی)‌ منتشر شده است.

اصلاحات:

الف) موسسه غیردولتی- غیرانتفاعی غیاث‌الدین جمشید کاشانی به دانشگاه غیردولتی- غیرانتفاعی غیاث‌الدین جمشید کاشانی ارتقاء یافته است.

ب) آدرس جدید موسسه غیردولتی – غیر انتفاعی امید-نهاوند: نهاوند – خیابان شهید بهشتی – خیابان رسالت – روبروی اداره فنی و حرفه‌ای. نشانی وب سایت: www.omidnahavand.ir.

ج) آدرس جدید موسسه غیردولتی- غیر انتفاعی فضیلت-سمنان: سمنان – میدان قومس – پارک سیمرغ. نشانی وب سایت: www.fazilat.ac.ir.

حذفیات:

شرایط مندرج در بندهای ۱ و ۳ مندرج در بخش شرایط ضوابط ( جدول شماره ۵ صفحه ۱۰۹ ) موسسه غیرانتفاعی حکیمان به دلیل نداشتن مجوز حذف شده ‌است.

کد رشته محل‌های جدید نیز علاوه بر رشته‌های تحصیلی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته‌ دوره‌های کاردانی نظام جدید در سایت سازمان سنجش اعلام شده است.

به داوطلبان توصیه می‌شود که در انتخاب کدرشته امتحانی خود دقت لازم را مبذول فرمایند؛ لذا پس از دریافت کد پیگیری ۱۶ رقمی، در این خصوص به درخواست‌های داوطلبان مبنی بر اصلاح مورد فوق ترتیب اثر داده نخواهد شد.


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

سرای دانش فدک | The Lost Magic formula of Learn Essays Cyberspace

One more disadvantage of pure ingredients stands out as the reduced group of pure products …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *