خانه / ویژه کنکور / واکنش علوم پزشکی لرستان به خبر وجود عقرب در غذای دانشجویان

واکنش علوم پزشکی لرستان به خبر وجود عقرب در غذای دانشجویان

به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان با صدور اطلاعیه ای نسبت به اخبار منتشر شده پیرامون وجود عقرب در غذای دانشجویان این دانشگاه واکنش نشان داد.

در این اطلاعیه آمده است:

پیرو خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر وجود عقرب در غذای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی لرستان، جهت روشن شدن اذهان و تنویر افکار عمومی اطلاعیه ای به شرح زیر عنوان می شود:

اول این که: تمامی مراحل پخت و آماده سازی غذا در آشپزخانه ی این دانشگاه در شرایط کاملا محصور و با استفاده از تجهیزات صنعتی صورت می گیرد که احتمال ورود عقرب یا هر جنبنده ای با این سایز به داخل ظروف غذا قریب غیرممکن است.

دوم این که: پخت غذا با این تجهیزات در دمای بالاتر از ۷۰ درجه سانتی گراد و در مدت بیش از یک ساعت انجام می شود. بدیهی است با این شرایط اگر هم عقرب وارد غذا می شد کاملا پخته و هیچ گونه اثری از آن باقی نمی ماند. حال تصویر منتشر شده در فضای مجازی را مجسم و با شرایط عنوان شده مقایسه نمایید!

سوم این که: ظاهر عقرب موجود در تصویر فضای مجازی کاملا سالم بوده و به نظر می رسد شخصی یا اشخاصی از روی عمد و صرفا برای شیطنت و جریان سازی خاص آن را داخل غذا گذاشته باشد.

چهارم این که: شب گذشته با دستور اکید رئیس دانشگاه علوم پزشکی جلسه ی اضطراری با حضور مسئولین ذیربط در این خصوص برگزار شده و مراتب جهت بررسی بیشتر و پیداشدن مسبب یا مسببین این حرکت غیراخلاقی همچنان در دست پیگیری می باشد.  

در پایان یادآور می شویم احتمال این که عکس منتشر شده مربوط به غذای دانشگاه علوم پزشکی لرستان نبوده باشد نیز وجود دارد و نمی توان با قطعیت در این خصوص اظهار نظر نمود. با این حال از محضر جامعه علمی، اساتید، دانشجویان و تمامی عزیزانی که با دیدن این تصاویر خاطرشان مکدر شده طلب پوزش و عذرخواهی داریم.


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

سرای دانش فدک | The Lost Magic formula of Learn Essays Cyberspace

One more disadvantage of pure ingredients stands out as the reduced group of pure products …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *